Deltagarlista Gren 1-13 
 
  Tävling  Utmanaren_ht-2018    Utskriftsdatum  18 november 2018   
  Tävlingsort  Hallsberg    Utskriftstid  00:43   
  Arrangör  Hallsberg Kumla Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 november 2018         
 
 
Gren 1, 100m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Nyrén Julia  2002  HK SIM  BA3602  25 m     
62  Straubhaar Adam  2008  HK SIM    25 m     
74  Lundgren Jesper  2006  HK SIM    25 m     
87  Grönkvist Camilla  1971  HK SIM    25 m     
143  Johansson Richard  1981  HK SIM    25 m     
149  Häller Sara  1979  HK SIM    25 m     
 
Gren 2, 200m Medley Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Gustafsson Albert  2003  HK SIM  AW0903  25 m     
21  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m     
22  Norén Erik  2005  HK SIM  AM8705  25 m     
32  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
36  Asker Amina  2005  HK SIM    25 m     
71  Lundström Frida  2002  HK SIM    25 m     
88  Frost Benny  1965  HK SIM    25 m     
 
Gren 3, 25m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Gustafsson Albert  2003  HK SIM  AW0903  25 m     
21  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m     
40  Sakambet Eldin  2007  HK SIM    25 m     
44  Pettersson Isabelle  2006  HK SIM    25 m     
45  Åkesson Izabelle  2006  HK SIM    25 m     
65  Drugge Astrid  2007  HK SIM    25 m     
74  Lundgren Jesper  2006  HK SIM    25 m     
77  Otter Marina  2007  HK SIM    25 m     
142  Ahlsson Jonas  1970  HK SIM    25 m     
10  149  Häller Sara  1979  HK SIM    25 m     
11  166  Cederlöv Alexander  1982  HK SIM    25 m     
12  167  Gunnarsson Andreas  1991  HK SIM    25 m     
13  170  Höglund Dan  1959  HK SIM    25 m     
14  173  Adolfsson Emma  1977  HK SIM    25 m     
15  176  Persson Håkan  1962  HK SIM    25 m     
16  179  Klingberg Martin  1977  HK SIM    25 m     
17  180  Sandberg Roger  1974  HK SIM    25 m     
18  184  Persson Åsa  1963  HK SIM    25 m     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m     
32  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
36  Asker Amina  2005  HK SIM    25 m     
62  Straubhaar Adam  2008  HK SIM    25 m     
71  Lundström Frida  2002  HK SIM    25 m     
88  Frost Benny  1965  HK SIM    25 m     
 
Gren 5, 25m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Sakambet Eldin  2007  HK SIM    25 m     
53  Norén Oskar  2007  HK SIM    25 m     
69  Englund Elwira  2008  HK SIM    25 m     
77  Otter Marina  2007  HK SIM    25 m     
83  Höglund Tuva  2008  HK SIM    25 m     
106  Jakobsson Irma  2009  HK SIM    25 m     
110  Zetterud Elsa  2009  HK SIM    25 m     
112  Straubhaar Joel  2009  HK SIM    25 m     
115  Höglund Clara  2010  HK SIM    25 m     
10  116  Cederlöv Sebastian  2009  HK SIM    25 m     
11  117  Jobs Alvin  2009  HK SIM    25 m     
12  120  Yildiz Lorin  2008  HK SIM    25 m     
13  134  Ovenstad Nora  2007  HK SIM    25 m     
14  145  Nilsson Hanna  2008  HK SIM    25 m     
15  150  Bertilsson Frank  2009  HK SIM    25 m     
16  151  Lundqvist Sunniva  2007  HK SIM    25 m     
17  153  Boberg Cornelia  2007  HK SIM    25 m     
18  155  Karim Darin  2009  HK SIM    25 m     
19  157  Wentzell Linnéa  2009  HK SIM    25 m     
20  159  Vogiazinou Johansson Zoe  2010  HK SIM    25 m     
21  160  Perederii Maxim  2005  HK SIM    25 m     
22  161  Klingberg Elvis  2009  HK SIM    25 m     
23  162  Ninway Ashur  2006  HK SIM    25 m     
24  163  Wahlström Ellie  2011  HK SIM    25 m     
25  164  Johnsson Agnes Cecilia  2010  HK SIM    25 m     
26  166  Cederlöv Alexander  1982  HK SIM    25 m     
27  167  Gunnarsson Andreas  1991  HK SIM    25 m     
28  168  Pettersson Astrid  2011  HK SIM    25 m     
29  169  Harrysson Belinda  2011  HK SIM    25 m     
30  170  Höglund Dan  1959  HK SIM    25 m     
31  171  Jobs Dante  2011  HK SIM    25 m     
32  173  Adolfsson Emma  1977  HK SIM    25 m     
33  174  Eklind Emma  2010  HK SIM    25 m     
34  175  Norén Gustav  2009  HK SIM    25 m     
35  176  Persson Håkan  1962  HK SIM    25 m     
36  178  Olsson Kent  1967  HK SIM    25 m     
37  179  Klingberg Martin  1977  HK SIM    25 m     
38  180  Sandberg Roger  1974  HK SIM    25 m     
39  183  Lgland William  2009  HK SIM    25 m     
40  184  Persson Åsa  1963  HK SIM    25 m     
 
Gren 6, 50m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Nyrén Julia  2002  HK SIM  BA3602  25 m     
35  Åsberg Alice  2008  HK SIM    25 m     
44  Pettersson Isabelle  2006  HK SIM    25 m     
45  Åkesson Izabelle  2006  HK SIM    25 m     
62  Straubhaar Adam  2008  HK SIM    25 m     
67  Kayedpour Ayda  2006  HK SIM    25 m     
74  Lundgren Jesper  2006  HK SIM    25 m     
82  Frost Thea  2005  HK SIM    25 m     
84  Palmqvist Alvin  2007  HK SIM    25 m     
10  142  Ahlsson Jonas  1970  HK SIM    25 m     
11  144  Grönkvist Gudrun  1951  HK SIM    25 m     
12  146  Otter Bengt  1969  HK SIM    25 m     
13  149  Häller Sara  1979  HK SIM    25 m     
 
Gren 7, 100m Bröstsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m     
10  Gustafsson Albert  2003  HK SIM  AW0903  25 m     
13  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m     
21  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m     
22  Norén Erik  2005  HK SIM  AM8705  25 m     
25  Olsson Gustav  2004  HK SIM  AO8304  25 m     
32  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
36  Asker Amina  2005  HK SIM    25 m     
71  Lundström Frida  2002  HK SIM    25 m     
10  87  Grönkvist Camilla  1971  HK SIM    25 m     
11  88  Frost Benny  1965  HK SIM    25 m     
12  143  Johansson Richard  1981  HK SIM    25 m     
 
Gren 8, 25m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Sakambet Eldin  2007  HK SIM    25 m     
45  Åkesson Izabelle  2006  HK SIM    25 m     
53  Norén Oskar  2007  HK SIM    25 m     
67  Kayedpour Ayda  2006  HK SIM    25 m     
77  Otter Marina  2007  HK SIM    25 m     
83  Höglund Tuva  2008  HK SIM    25 m     
110  Zetterud Elsa  2009  HK SIM    25 m     
112  Straubhaar Joel  2009  HK SIM    25 m     
114  Pettersson Arvid  2009  HK SIM    25 m     
10  117  Jobs Alvin  2009  HK SIM    25 m     
11  120  Yildiz Lorin  2008  HK SIM    25 m     
12  144  Grönkvist Gudrun  1951  HK SIM    25 m     
13  145  Nilsson Hanna  2008  HK SIM    25 m     
14  151  Lundqvist Sunniva  2007  HK SIM    25 m     
15  153  Boberg Cornelia  2007  HK SIM    25 m     
16  154  Nilsson Elias  2013  HK SIM    25 m     
17  155  Karim Darin  2009  HK SIM    25 m     
18  156  Thor-Miltell David  2009  HK SIM    25 m     
19  165  Mattsson Elsa  2005  HK SIM    25 m     
20  166  Cederlöv Alexander  1982  HK SIM    25 m     
21  167  Gunnarsson Andreas  1991  HK SIM    25 m     
22  170  Höglund Dan  1959  HK SIM    25 m     
23  173  Adolfsson Emma  1977  HK SIM    25 m     
24  176  Persson Håkan  1962  HK SIM    25 m     
25  177  Nauclér Jonas  1983  HK SIM    25 m     
26  179  Klingberg Martin  1977  HK SIM    25 m     
27  180  Sandberg Roger  1974  HK SIM    25 m     
28  181  Sakambet Elsa  2010  HK SIM    25 m     
29  184  Persson Åsa  1963  HK SIM    25 m     
 
Gren 9, 50m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
21  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m     
25  Olsson Gustav  2004  HK SIM  AO8304  25 m     
35  Åsberg Alice  2008  HK SIM    25 m     
44  Pettersson Isabelle  2006  HK SIM    25 m     
65  Drugge Astrid  2007  HK SIM    25 m     
74  Lundgren Jesper  2006  HK SIM    25 m     
82  Frost Thea  2005  HK SIM    25 m     
87  Grönkvist Camilla  1971  HK SIM    25 m     
142  Ahlsson Jonas  1970  HK SIM    25 m     
10  146  Otter Bengt  1969  HK SIM    25 m     
11  149  Häller Sara  1979  HK SIM    25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Gustafsson Albert  2003  HK SIM  AW0903  25 m     
13  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m     
22  Norén Erik  2005  HK SIM  AM8705  25 m     
32  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
36  Asker Amina  2005  HK SIM    25 m     
62  Straubhaar Adam  2008  HK SIM    25 m     
71  Lundström Frida  2002  HK SIM    25 m     
84  Palmqvist Alvin  2007  HK SIM    25 m     
88  Frost Benny  1965  HK SIM    25 m     
10  143  Johansson Richard  1981  HK SIM    25 m     
 
Gren 11, 25m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Åsberg Alice  2008  HK SIM    25 m     
40  Sakambet Eldin  2007  HK SIM    25 m     
45  Åkesson Izabelle  2006  HK SIM    25 m     
53  Norén Oskar  2007  HK SIM    25 m     
67  Kayedpour Ayda  2006  HK SIM    25 m     
69  Englund Elwira  2008  HK SIM    25 m     
77  Otter Marina  2007  HK SIM    25 m     
83  Höglund Tuva  2008  HK SIM    25 m     
106  Jakobsson Irma  2009  HK SIM    25 m     
10  110  Zetterud Elsa  2009  HK SIM    25 m     
11  112  Straubhaar Joel  2009  HK SIM    25 m     
12  116  Cederlöv Sebastian  2009  HK SIM    25 m     
13  117  Jobs Alvin  2009  HK SIM    25 m     
14  120  Yildiz Lorin  2008  HK SIM    25 m     
15  134  Ovenstad Nora  2007  HK SIM    25 m     
16  142  Ahlsson Jonas  1970  HK SIM    25 m     
17  144  Grönkvist Gudrun  1951  HK SIM    25 m     
18  145  Nilsson Hanna  2008  HK SIM    25 m     
19  150  Bertilsson Frank  2009  HK SIM    25 m     
20  151  Lundqvist Sunniva  2007  HK SIM    25 m     
21  152  Johnsen Anton  2009  HK SIM    25 m     
22  153  Boberg Cornelia  2007  HK SIM    25 m     
23  155  Karim Darin  2009  HK SIM    25 m     
24  158  Nauclér Tuva  2012  HK SIM    25 m     
25  160  Perederii Maxim  2005  HK SIM    25 m     
26  164  Johnsson Agnes Cecilia  2010  HK SIM    25 m     
27  166  Cederlöv Alexander  1982  HK SIM    25 m     
28  167  Gunnarsson Andreas  1991  HK SIM    25 m     
29  169  Harrysson Belinda  2011  HK SIM    25 m     
30  170  Höglund Dan  1959  HK SIM    25 m     
31  172  Luthman Emily  2011  HK SIM    25 m     
32  173  Adolfsson Emma  1977  HK SIM    25 m     
33  176  Persson Håkan  1962  HK SIM    25 m     
34  177  Nauclér Jonas  1983  HK SIM    25 m     
35  179  Klingberg Martin  1977  HK SIM    25 m     
36  180  Sandberg Roger  1974  HK SIM    25 m     
37  181  Sakambet Elsa  2010  HK SIM    25 m     
38  182  Hven Viggo  2011  HK SIM    25 m     
39  183  Lgland William  2009  HK SIM    25 m     
40  184  Persson Åsa  1963  HK SIM    25 m     
 
Gren 12, 50m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
21  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m     
22  Norén Erik  2005  HK SIM  AM8705  25 m     
44  Pettersson Isabelle  2006  HK SIM    25 m     
65  Drugge Astrid  2007  HK SIM    25 m     
74  Lundgren Jesper  2006  HK SIM    25 m     
82  Frost Thea  2005  HK SIM    25 m     
84  Palmqvist Alvin  2007  HK SIM    25 m     
87  Grönkvist Camilla  1971  HK SIM    25 m     
143  Johansson Richard  1981  HK SIM    25 m     
10  146  Otter Bengt  1969  HK SIM    25 m     
11  149  Häller Sara  1979  HK SIM    25 m     
 
Gren 13, 100m Ryggsim Mixed 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m     
10  Gustafsson Albert  2003  HK SIM  AW0903  25 m     
13  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m     
25  Olsson Gustav  2004  HK SIM  AO8304  25 m     
32  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
36  Asker Amina  2005  HK SIM    25 m     
62  Straubhaar Adam  2008  HK SIM    25 m     
71  Lundström Frida  2002  HK SIM    25 m     
88  Frost Benny  1965  HK SIM    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  18 november 2018 
Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb  Utskriftstid  00:43